Przejdź do treści

Konkurs: Kultura Miasta Regeneracyjnego

Data dodania
Kategorie

Szanowne Studentki i Doktorantki, Szanowni Studenci i Doktoranci, Łódzkie Partnerstwo Akademickie serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie na prezentację w ramach Międzynarodowego Kongresu „Kultura Miasta Regeneracyjnego”.

Image

Włączcie się aktywnie do programu kongresu i zaprezentujcie swoją aktywność naukową pośród 100+ przedstawicieli świata kultury z Polski i Europy!

Łódzkie Partnerstwo Akademickie wspiera międzynarodową konferencję "Kultura Miasta Regeneracyjnego" organizowaną przez Open Eyes Economy Summit oraz Urząd Miasta Łodzi w dniach 14-15 maja w EC1.

Nagrodą w konkursie jest możliwość aktywnego udziału w konferencji i podzielenia się swoją działalnością, badaniami bądź pomysłem na rozwój kulturalny miasta Łodzi.

Jakie formy prezentacji można zgłosić?

Przyjmujemy następujące rodzaje zgłoszeń:

  • prezentacja ustna (max. 10 minut),
  • film (max. 10 minut),
  • poster A1.

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą brać udział studentki/studenci i doktorantki/doktoranci łódzkich uczelni. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne lub grupowe. Grupa może być związana z organizacją lub kołem naukowym bądź zostać zawiązana nieformalnie na potrzeby konkursu.

Jak wziąć udział?

Wystarczy przesłać zgłoszenie przez formularz. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 kwietnia. Informację o wyniku konkursu wraz z zaproszeniami na Kongres prześlemy do 26 kwietnia.

Gdzie mogę uzyskać dodatkowe informacje?

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: kontakt@lpa.edu.pl

 

To Wy będziecie decydowali o przyszłości Łodzi, również w wymiarze kultury!

Załączniki